Najlepsze książki Briana Tracy

0
552
Najlepsze książki Briana Tracy

Brian Tracy to kanadyjski pisarz i autor wielu bestsellerów z dziedziny rozwoju osobistego. Podpowiadamy, jak wybrać jego najlepsze pozycje i na co należy zwrócić uwagę podczas zakupów. Dowiedz się więcej i sięgnij po książki, które pomogą Ci rozwinąć biznes!

A teraz stwórz wielką firmę

Ten uniwersalny poradnik sprawdzi się w rękach właścicieli wielu biznesów. Znajdziesz
w nim odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Przede wszystkim dowiesz się, jak zostać liderem i pomóc osobom w Twoim otoczeniu uzyskać jak najlepsze rezultaty. Ponadto autor podpowiada, jak wypracować pozycję na rynku oraz zjednać wokół siebie efektywne w pracy osoby. 

Warto zaznaczyć, że książka jest napisana prostym językiem, dzięki czemu nawet początkujący przedsiębiorcy będą mogli poznać tajniki prowadzenia dobrze funkcjonującej firmy. Tę i wiele innych cenionych pozycji Briana Tracy możesz kupić w sklepie internetowym Albrecht. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Zjedz tę żabę

To jedna z najpopularniejszych pozycji wśród książek na temat rozwoju osobistego. Autor wyjaśnia, jak radzić sobie z zarządzaniem czasem pracy i odkładaniem trudnych zadań na później. Ta wiedza pozwoli Ci poprawić wyniki i odnieść sukces nawet na najtrudniejszych rynkach. 

Wskazówki, które Brian Tracy przekazuje w książce pt. Zjedz tę żabę, są proste do zastosowania i każdy może wdrożyć je w życie. Poradnik stanowi zbiór praktycznych wskazówek dopasowanych do różnego rodzaju biznesów. Przekonało się o tym miliony czytelników na całym świecie, którzy zgodnie podkreślają, że jest to pozycja obowiązkowa.

Maksimum osiągnięć

W tej książce znajdziesz zestaw porad, które pomogą Ci pracować nad ustalaniem celów biznesowych. Nie brakuje tu przydatnych ćwiczeń i dobrych praktyk, które pomogą maksymalnie wykorzystać czas pracy. Autor przekazuje wiedzę dzięki prostym przykładom, co sprawia, że możesz z łatwością odmienić metody swojej pracy. 

Brian Tracy podpowiada, jak skutecznie korzystać z technik motywacyjnych oraz przywołuje Sokratesa, jako wzór mądrego nauczyciela. To kolejna książka, która napisana jest niezwykle prostym językiem, dzięki czemu z łatwością opanujesz zagadnienia, które się w niej znajdują.

Bądź mądrzejszy

Ten tytuł pomoże Ci myśleć oraz pracować jak człowiek sukcesu. Autor podpowiada, w jaki sposób wykorzystywać swoją kreatywność i dzięki temu rozwiązywać wiele problemów, jakie czyhają na właścicieli firm. Nie jest tajemnicą, że każdy z nas może znacznie lepiej wykorzystać potencjał swojego umysłu i ta książka podpowiada, jak to zrobić. 

Warto nadmienić, że w sklepie internetowym Albrecht znajdziesz dużo więcej książek Briana Tracy oraz innych autorów, którzy cieszą się uznaniem wśród przedsiębiorców i wielu innych osób, zajmujących się rozwojem osobistym. Asortyment jest niezwykle zróżnicowany, a książki kupisz tu bez wychodzenia z domu.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here