Lipotransfer – doskonały sposób na większe piersi

0
820
Lipotransfer - doskonały sposób na większe piersi

Kobiety chcące powiększyć swój biust mają dziś do wyboru wiele możliwości. Mają do dyspozycji kremy, suplementy diety, staniki optycznie powiększające piersi, a przede wszystkim – zabiegi medyczne, które cieszą się coraz większą popularnością. Jest to związane między innymi z tym, że są one coraz bardziej atrakcyjne – bezpieczne, mało inwazyjne, dające naturalny efekt. Takim zabiegiem jest przede wszystkim lipotransfer, będący znacznie lepszym rozwiązaniem niż wszczepianie implantów.

Lipotransfer – powiększenie biustu własnym tłuszczem

Do powiększania biustu medycy wykorzystują różne substancje, jak kolagen, kwas hialuronowy, mieszanki żeli, a także silikonowe implanty, które wybierane są najczęściej. Mają one wiele zalet, ale problemem jest przede wszystkim fakt, że takie piersi nie wyglądają naturalnie. Każdy, nawet osoby niezbyt dobrze zorientowana w tej tematyce, zorientuje się, że dane piersi nie są dziełem natury, nie zawsze też wyglądają po prostu estetycznie. Kiedy chce się uniknąć takiego ryzyka, warto zdecydować się na przeszczepianie tłuszczu – zwykle z brzucha – do piersi, dzięki czemu staną się większe i pełniejsze. Jest to też świetne rozwiązanie dla tych kobiet, które wcale nie chcą, by ich otoczenie wiedziało, że mają „sztuczne” piersi. Taki biust wygląda identycznie jak ukształtowany przez naturę, nikt nawet więc nie domyśli się ingerencji.

Oczywiście posiadanie takich piersi jest też kwestią komfortu. Nie pojawiają się przykre odczucia związane z posiadaniem ciała obcego w piersiach – z pewnością wiele pań będzie wzdrygać się na samą myśl o tym. Taki biust jest też oczywiście bardzo naturalny w dotyku – niczym nie różni się od piersi niepowiększonych – wszak one także składają się głównie z tkanki tłuszczowej.

Same zalety

Powiększenie biustu własnym tłuszczem ma też inną ważną zaletę: w piersi wszczepia się tłuszcz pobrany wcześniej z ciała pacjentki, z tego miejsca, w którym jest go dużo, a więc zazwyczaj z brzucha. Oznacza to, że decydując się na przeszczepianie tłuszczu w celu powiększenia biustu, można jednocześnie zmniejszyć brzuch i uczynić go bardziej płaskim. To wymarzony efekt, który jest na wyciągnięcie ręki – zwłaszcza że cena lipotransferu nie jest wygórowana.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here