Metody leczenia łysienia

0
503
Metody leczenia łysienia

Łysienie to uciążliwa dolegliwość, która może przyczynić się do powstania złego nastroju i utraty pewności siebie. Klinika włosa Warszawa to miejsce, w którym można uporać się z tym wstydliwym problemem. Są tam dostępni specjaliści, którzy po konsultacji zaproponują i przeprowadzą odpowiedni zabieg.

Konsultacja z trychologiem

Ponieważ zabieg jest inwazyjny, konieczne będzie przeprowadzenie badania, które oceni, czy pacjent może być poddany wszczepianiu włosów. Wszczepianie włosów jest przeciwwskazane u osób, które przeszły zawał serca, chorujących na cukrzycę, mających problem z nieustabilizowanym ciśnieniem, oraz krzepliwością krwi. Lekarz zleca odpowiednie badania, takie jak morfologia, poziom glukozy, test HCV i badanie moczu.

Ponadto ocenia się, czy w przyszłości i w jaki sposób pacjent będzie miał problemy z łysieniem. Przeszczep włosów warszawa to kompleksowa opieka lekarska, zarówno przed zabiegiem, jak i w okresie rekonwalescencji. Istnieje kilka metod wszczepiania włosów, a wyboru najbardziej wskazanej dokonuje lekarz.

Klinika włosa Warszawa oferta

W klinice jest możliwe wszczepianie włosów z wykorzystaniem kilku metod. Wszystkie z nich są skuteczne i gwarantują odzyskanie włosów, które będą rosły do końca życia. Wybór metody jest uzależniony od płci, obszaru, na którym przeszczep ma być wykonany oraz zamożności pacjenta.

Metoda najczęściej stosowana to ekstrakcja pojedynczych włosów i ich implantacja w odpowiednie miejsca. Jest to metoda FUE oraz FUE z wykorzystaniem robota ARTAS. Ta druga opcja dotyczy sytuacji, gdy należy zwiększyć tempo zabiegu, co jest spowodowane koniecznością pokrycia dużych obszarów włosami.

W przypadku osób, u których łysienie objęło całą lub prawie całą głowę, zaleca się metodę BHT. Włosy są pobierane z innych okolic niż głowa i implantowane na obszarze objętym łysieniem. Jest to zabieg, który przeprowadza się przeważnie u mężczyzn.

Efekty zabiegu wszczepiania włosów

Przeszczep włosów Warszawa to oferta skierowana do tych osób, którym zależy na profesjonalnej opiece lekarzy medycyny estetycznej. Lekarze z warszawskiej kliniki to świetni specjaliści, którzy zaopiekują się pacjentem i przeprowadzą zabieg w sposób profesjonalny.

Szczególnie dla kobiet bardzo ważne jest odzyskanie pięknej, nieskazitelnej fryzury. Łysienie może doprowadzić do obniżenia samooceny, a nawet do depresji. Jeśli nie ma możliwości, aby włosy odrosły, jedyny sposób to przeszczep włosów.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here