Sprawdź nasze propozycje i wybierz telewizor do 2000 zł

0
668
Telewizor do 2000 zł
fot. pixabay.com

Jeszcze do niedawna, zakup nowego telewizora, wymagał dużego nakładu finansowego. Szczególnie jeżeli chcieliśmy zainwestować w naprawdę dobry sprzęt. Wraz z rozwojem nowych technologii, rynek RTV, zasypała ogromna ilość różnych modeli tych urządzeń. Takie zmiany, przełożyły się na duże korzyści wśród klientów. Obecnie możemy kupić bardzo dobry telewizor do 2000 zł, który będzie zawierał szereg dodatkowych i ciekawych opcji. Gdzie ich szukać oraz na co zwrócić uwagę podczas zakupów? Dowiecie się z tego poradnika. 

Telewizor do 2000 zł a jakość

Wiele artykułów i poradników podkreśla, że dobry telewizor kupimy raczej za około 3000 lub 4000 zł, aniżeli za 2000 zł. Takie założenie jest naprawdę błędne. W sklepach dostępna jest ogromna gama produktów z niższej półki cenowej, które wyróżnia jakość i niezawodność przez wiele lat. Z tego względu postanowiliśmy przedstawić Wam kilka sprawdzonych i polecanych modeli przez internautów. 

Gdzie zacząć poszukiwania?

Możliwości zakupu mamy tak naprawdę dwie: przez internet lub w sklepie stacjonarnym. Chociaż branża e-commerce dynamicznie się rozwija, to nadal wiele osób takie rzeczy, jak małe AGD, czy sprzęt RTV woli fizycznie zobaczyć przed zamówieniem. Najczęściej obawy przed zakupami online związane są z wysyłką. Klienci obawiają się, że produkt dojdzie uszkodzony lub mają trudności ze zwizualizowaniem sobie jego wyglądu w głowie. Problem polega jednak na tym, że o wiele więcej świetnych i konkurencyjnych cenowo telewizorów, znajdziemy właśnie w sieci. Z czego to wynika? Firmy prowadzące sprzedaż w internecie nie prowadzą często punktów stacjonarnych, które wiążą się z dodatkowymi i wysokimi kosztami. Dzięki czemu ich oferta może być niższa, niż w innych miejscach. 

Telewizor do 2000 zł: ranking
fot. pixabay.com

Polecamy rozwiązaniem, jest także zakup w outletach. Są to miejsca, które proponują różnego rodzaju sprzęty ze zniżkami sięgającymi, nawet do 50, czy 70 proc. Skąd taka niska cena? Towar w tego typu miejscach, pochodzi najczęściej z wystaw sklepowych. Ze względu na to, że urządzenie było wystawione na stałą ekspozycję, może mieć lekki ślady użytkowania, co wcale  nie wpływa na jego jakość. 

Ranking telewizorów 

Analizując zestawienia i rankingi telewizorów, przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych propozycji. Zawęziliśmy kwotę na zakup do 2000 zł i staraliśmy się sprawdzić opinie na temat różnych modeli, pochodzących od kilku topowych producentów. 

Telewizor do 2000 zł: 5 topowych propozycji 

Telewizor do 2000 zł: kupowanie
fot. pixabay.com

Telewizor LG 49UN71003 / około 1700 zł

Nasz ranking otwiera model marki LG, który od wielu lat cieszy się dużą popularnością. Przekątna 49 cali, wbudowane Wi-Fi, dodatkowe łącze bezprzewodowe Bluetooth oraz tuner: DVB-C, Analogowy, DVB-T2, DVB-S2, to cechy, które najbardziej doceniają użytkownicy. 

Telewizor LG 55UM7100 / około 1750 zł 

To, co prawda nieco droższa propozycja od poprzednika, jedna wyróżnia się kilkoma dodatkowymi i lepszymi parametrami. Przede wszystkim przekątna jest większa i wynosi 55 cali. Dodatkową zaletą jest matryca LED oraz 4 łącza bezprzewodowe. 

Telewizor Xiaomi Mi LED TV 4S 55″ / około 1800 zł 

To kolejny telewizor o przekątnej 55 cali i matrycy LED. Technicznie bardzo podobny do poprzednika. Różnice wynikają z wyglądu i rodzaju marki oraz niektórych, szczegółowych parametrów. 

Telewizor Samsung UE55TU7172 / około 1849 zł 

Chyba, śmiało można stwierdzić, że Samsung, to marka, która od wielu lat, jest przodownikiem w branży AGD i RTV. Przekątna 55 cali,  matryca LED o 4 złącza bezprzewodowe, to parametry, które znajdziemy także w dwóch powyższych propozycjach. Różnice możemy spotkać na polu innych parametrów takich jak chociażby odświeżanie, które wynosi 2000 Hz. Krystaliczny ekran pozwoli obejrzeć ulubiony film w jakości kinowej. 

Telewizor Samsung UE50TU8502 / około 2000 zł

Mniej cali – 50, wcale nie oznacza gorszych parametrów. Chociaż przekątna nie należy do największych, ten model wprost naładowany jest technologią. Dual LED, Trójstronnie Bezramkowy Design, Procesor Crystal 4K i krystaliczny dźwięk, to cechy, najczęściej oceniane przez internautów. 

Mamy nadzieję, że nasze zestawienie pozwoli Wam wybrać dobry telewizor do 2000 zł, który będzie spełniał swoją funkcję przez lata. 

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here